Fotogalerie ubytování Chalupa U Smrku, Krkonoše - Horní Maršov




Fotogalerie ubytování Chalupa U Smrku, Krkonoše - Horní Maršov
 
 
 

Fotogalerie ubytování Chalupa U Smrku - Horní Maršov
Tradiční ubytování v centru Krkonoš

Chalupa U Smrku, Horní Maršov se pronajímá jako celek a poskytuje ubytování v tradičním krkonošském stylu pro 1 až 12 osob ve 3 pokojích, plus možnost 2-4 osoby na přistýlkách. V této sekci naleznete fotografie nejen ubytování Chalupy U Smku, ale i fotografie z Horního Maršova a okolí. Naleznete zde i obrazové tipy na výlety jak v zimním tak i letním období. Nechybí ani 3D prezentace ubytování Chalupy U Smrku.



Ubytování Chalupa U Smrku - interiér a extriér chalupy
Na stavbě Chalupy U Smrku se spolu s námi podíleli hlavně místní řemeslnící Adam Strakoš a Jirka Odvárka. Při stavbě chalupy jsme využívali tradiční postupy a místní materiály, které jsme obohatili moderní technologií. Velký důraz jsme kladli na kvalitně a vkusně zpracované detaily, které navozují útulnou a příjemnou atmosféru horské chalupy.

Chalupa U Smrku je vybavena stylovým dřevěným nábytkem a doplňky. Příjemnou atmosféru umocňují dubové podlahy v horním patře. K dispozici je TV a bezdrátové WI - FI internetové připojení zdarma. Na tradiční krkonošskou chalupu jsme napasovali moderní technologie vytápění a regulace. K dispozici je i kamerou monitorovaná dětská herna na hambálkách - podkroví.

Chalupa U Smrku, Horní Maršov se pronajímá jako celek a poskytuje ubytování v tradičním krkonošském stylu pro 1 až 12 osob ve 3 ložnicích, plus možnost 2-4 osoby na přistýlkách.






Jak to všechno začalo
Na několika snímcích můžete vidět jak Chalupa U smrku přišla na svět.






Je hotovo. Poslední detaily jsou na svém místě.
Ke konci zimy se nám podařilo dokončit veškeré práce v interieru. Digestoř, závěsy a hlavně mnoho kovářských detailů, které vdechly chalupě útulnou atmosféru. Děkujeme mistru kovářskému.






Chalupa U Smrku, Horní Maršov - 3D prohlídka
Kliknutím na fotografii viz níže spustíte 3D prohlídku Ubytování Chalupy U Smrku.
Prohlídka se otevře v novém okně prohlížeče.


3D - VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA






SkiResort ČERNÁ HORA
SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality se zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd. Jako jediní v Česku nabízíme unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour. Jen ve SkiResort ČERNÁ HORA - PEC se můžete svézt osmimístnou kabinkovou lanovkou ČERNOHORSKÝ EXPRESS, užít si nejstarší sáňkařskou cestu v Česku, nebo si za umělého osvětlení zalyžovat večer a to ve 4 z 5 areálů.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC






Horní Maršov, Krkonoše
Horní Maršov (německy Marschendorf, po roce 1945 Maršov IV.) je obec ve východních Krkonoších. Nachází se v okrese Trutnov, kraj Královéhradecký. K obci se trvale připojily i Albeřice, Lysečiny a Temný Důl. Ke dni 1. 1. 2013 zde žilo 1036 obyvatel. Obcí prochází státní silnice, která byla postavena nejprve z Horního Maršova do Pece pod Sněžkou v letech 1968 – 72 a později v letech 1979 – 81 ze Svobody nad Úpou do Horního Maršova. Je zde spousta restaurací, potraviny přímo v Maršově: síť supermarketů Enapo, Hruška, večerka "H&A" a další, uveďme třeba vyhlášené řeznictví v přidruženém Temném dole. Dále je tu pošta, lékárna, vinotéka atd. Každý rok se v obci koná tzv. Maršovská pouť, kde jsou k dispozici různé pouťové atrakce. Dále je v hlavní den poutě na náměstí postaveno pódium, s programem zpravidla od 11 hodin zpravidla do půlnoci. Vystupují zde různá divadla pro děti, koncerty apod.

zdroj: wikipedia.cz







Fotogalerie ubytování Chalupa U Smrku, Krkonoše - Horní Maršov

Kde nás najdete?

Chalupa U Smrku nabízí ubytování v tradičním krkonošském stylu v centru obce Horní Maršov,
zadejte si souřadnice: GPS: 50.660187, 15.816303


Rezervace: +420 603 463 768

e-mail: info@chalupa-u-smrku.cz | J. Tippelta 272, Horní Maršov

chalupa U Smrku | ceník | fotogalerie | rezervace | kontakt | aktivity